PCR testování na Covid-19

Vyzkoušejte metodu RT-PCR testu pro zjištění přítomnosti viru SARS-CoV-2 v těle, při které se vzorek odebírá jednoduše z Vašich slin. Nemusíte podstupovat nepříjemný odběr vzorku z nosohltanu. S naším testem stačí malé plivnutí a vyšetření máte za sebou. Výsledek testu pak můžete očekávat většinou za 24 – 36 hodin a to v českém i anglickém jazyce.

Od 5. května už nejsou testy plošně hrazeny ze zdravotního pojištění. Výjimku tvoří pouze testy provedené na základě žádanky od lékaře.

Svoz vzorků do laboratoře probíhá každý den v 13:00.
Laboratoř garantuje dodání výsledků maximálně do 48 hodin, zpravidla je ale výsledek již druhý den odpoledne, pokud je odebrán před odpoledním svozem.
Výsledek testu by Vám měl následně dorazit na vámi uvedený email a telefonní číslo. Dále pak můžete stáhnout mezinárodní certifikát s QR kódem ze stránek https://ocko.uzis.cz. Případně se výsledek zobrazí také v mobilní aplikaci Tečka. 
V případě problémů s výsledkem nebo certifikátem naleznete kontakt na laboratoř zde: https://www.agellab.cz

Cena testu pro samoplátce je pak 853 Kč. (je možné platit kartou)

Termín testu si rezervujte níže:

  

Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko „Submit“ a během několika minut vám dorazí potvrzující email s dalšími pokyny. Kdyby nedorazil, tak si nezapomeňte zkontrolovat také složku s hromadnými maily a spam.
Přiloženým odkazem v emailu je rezervaci možné i případně stornovat.
Pokud potřebujete vytvořit další rezervaci, tak znovu načtěte stránku nebo klikněte zde.