PCR testování

Vyzkoušejte metodu RT-PCR testu pro zjištění přítomnosti viru SARS-CoV-2 v těle, při které se vzorek odebírá jednoduše z Vašich slin. Nemusíte podstupovat nepříjemný odběr vzorku z nosohltanu. S naším testem stačí malé plivnutí a vyšetření máte za sebou. Výsledek testu pak můžete očekávat většinou za 24 – 36 hodin a to v českém i anglickém jazyce.

PCR testy jsou aktuálně hrazené z veřejného zdravotního pojištění pouze osobám mladším 18 let, lidem očkovaným alespoň jednou dávkou vakcíny a těm, kteří nemohou být očkovaní ze zdravotních důvodů. Hrazené samozřejmě zůstávají také testy, které indikuje lékař nebo hygienická stanice.

U osob mladších 18 let, lidí rozočkovaným a těch, kterým ještě neuběhlo 14 dní od ukončení očkovacího schématu a u osob, které se ze zdravotních důvodů nemohou nechat očkovat, je hrazeno 5 PCR testů v kalendářním měsíci. U osob plně naočkovaných je hrazeno také 5 PCR testů v kalendářním měsíci.

Svoz vzorků do laboratoře probíhá každý den v 8:30 a 13:30.
Laboratoř garantuje dodání výsledků maximálně do 48 hodin, zpravidla je ale výsledek již druhý den odpoledne, pokud je odebrán před odpoledním svozem.
V případě problémů s výsledkem nebo certifikátem naleznete kontakt na laboratoř zde: https://www.agellab.cz

Na odběrovém místě bude po zájemcích o testování požadováno:
• u očkovaných osob certifikát očkování.
• u rozočkovaných osob – očkovací průkaz + průkaz zdravotní pojišťovny.
• u osob s kontraindikací očkování – potvrzení od praktického lékaře.

Cena testu pro samoplátce je pak 853 Kč. (je možné platit kartou)

Pro provedení testu je nezbytné rezervovat si termín níže:

  

Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko „Submit“ a během několika minut vám dorazí potvrzující email s dalšími pokyny. Kdyby nedorazil, tak si nezapomeňte zkontrolovat také složku s hromadnými maily a spam.
Přiloženým odkazem v emailu je rezervaci možné i případně stornovat.
Pokud potřebujete vytvořit další rezervaci, tak znovu načtěte stránku nebo klikněte zde.