Ortopedie

Zabýváme se diagnostikou, prevencí a léčbou vrozených a získaných vad, chorob, úrazů a funkčních poruch pohybového aparátu.
Provozujeme ortopedickou ambulanci a komplexní rehabilitaci a fyzioterapii. Kromě standardních léčebných metod používáme i nejmodernější léčebné metody.
Jmenovitě pak v ortopedii léčbu krevní plazmou (ACP) a ozonoterapii. V rehabilitaci pak SMS systém, Hilterapii a Kryoterapii.
Operační léčba indikovaných pacientů provádíme na SurGal Clinic, která se nachází v Brně.
Standardní ortopedická a rehabilitační péče je hrazena z veřejného zdravotního pojištění


Léčba krevní plazmou (ACP)

Autologní kondiciovaná plasma je novinka v léčbě artrózy. Léčba onemocnění pohybového aparátu s využitím vlastní krve tzn. léčba pohybového aparátu metodou ACP pomocí injekční aplikace krevními destičkami autologní (tělu vlastní) krevní plazmy obohacené aktivovanými krevními destičkami (trombocyty). ACP metodu používáme již 8 let.

Ozonoterapie

Ozónová terapie patří mezi regenerační a revitalizační buněčné terapie. V této terapii se využívá silný oxidační účinek ozónu, který umožní pracovat buňce v aerobním režimu a produkovat tak více energie pro své procesy. Ozón má také schopnost ničit choroboplodné zárodky, viry a bakterie.

V rámci naší léčby používáme přístroj od společnosti HUMARES®.